Uroczystości ku Czci bł. s. Marty Wieckiej

🌟🙏 Wzniosłe Uroczystości ku Czci bł. s. Marty Wieckiej 🙏🌟
12 i 18 stycznia były dniem wyjątkowych duchowych przeżyć, gdy wspólnie uczciliśmy 150. rocznicę urodzin i Chrztu Świętego błogosławionej siostry Marty Wieckiej. 🕊️
🙏 Msza Święta w Szczodrowie
Nasze serca wypełniła radość podczas Mszy Świętej, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Łukasz Benkowski. W homilii przypomniał nam o głębokim znaczeniu chrztu w naszym życiu i zachęcał, abyśmy czerpali inspirację z życia bł. Marty, by być dla siebie nawzajem jak ona – radosną służebnicą Bożą.
💧 Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych
W trakcie liturgii mieliśmy również zaszczyt odnowić nasze przyrzeczenia chrzcielne, wzmacniając naszą więź z Bogiem i wspólnotą Kościoła.
🎶 Oprawa Muzyczna Michała Olejnika
Pan Michał Olejnik, organista i artysta związany z naszą społecznością, dostarczył nam niezapomnianej oprawy muzycznej podczas Mszy oraz mini koncertu pieśni poświęconych bł. s. Marcie Wieckiej. Warto przypomnieć, że to właśnie m.in. Pan Michał, dziesięć lat temu, z chórem i gośćmi nagrał płytę z pieśniami i modlitwami ku czci naszej patronki.
🙌 Msza Święta w Skarszewach
W piątek 12 stycznia, w kościele pw. św. Michała Archanioła w Skarszewach odbyła się Msza Święta z konferencją i sakramentem namaszczenia chorych. To wyjątkowe święto było okazją do uczczenia 150. rocznicy urodzin bł. s. Marty Wieckiej.
💓 Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tych wyjątkowych celebracjach. Niech 150. rocznica Chrztu Świętego bł. s. Marty Wieckiej napełni nas radością i błogosławieństwem.