Category Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – 15.11.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15.11.2019

Zapraszam i zachęcam wszystkich parafian do udziału w ostatnich już Mszach Roratnych – szczególnie dzieci i młodzież z lampionami.

Spowiedź święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie w naszej parafii 21 grudnia o godz. 18.00 do 19.00. Msza święta o godz. 17.00

Ze względu na spowiedzi w sąsiednich parafiach nastąpi mała zmiana Mszy świętych w naszym kościele. We wtorek, w środę i w piątek Msza święta o godz. 15.45. We wtorek i w środę wyjątkowo nie będzie nabożeństw do św. Judy i Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Chorych z Komunią świąteczna odwiedzę w sobotę 21 grudnia o godz. 9.00

Jak co roku Caritas rozprowadza świece wigilijne. Świece można nabywać w zakrystii i biurze parafialnym. Opłatki na stół wigilijny dostępne są w biurze parafialnym.

Bóg zapłać za złożone ofiary na cele inwestycyjne, które wyniosły 1780 zł.

Do obioru jest nowy numer Pielgrzyma.

Read More

Ogłoszenia parafialne – 13.10.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13.10.2019

Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy świętej przed kościołem możemy składać ofiary na rzecz fundacji „Dzieło Nowego tysiąclecia” wspierającą uzdolnioną lecz ubogą materialnie młodzież. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na cele inwestycyjne w naszej Parafii.

W tym tygodniu będziemy przeżywać szczególnie ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Nasza młodzież w środę o godz. 16.00 z rąk Księdza Biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny przyjmie sakrament Bierzmowania. Zapraszam całą Parafię na wspólne świętowanie tego wydarzenia wraz z młodzieżą i ich rodzinami.

Spotkanie dla tegorocznych bierzmowanych w poniedziałek o godz. 16.30 oraz we wtorek o godz. 17.30.

Przeżywamy miesiąc różańcowy: różaniec dla bierzmowanych oraz dzieci ( również dzieci I komunijne) w środy i piątki o godz. 16.30, dla dorosłych we wtorki, czwartki i soboty pół godz. przed Mszą świętą, w środy i piątki po Mszy świętej. Nabożeństwa do św. Judy Tadeusza, Nowenna do Matki Bożej oraz do bł. Marty Wieckiej odprawiane będą razem z różańcem. W tym tygodniu z racji środowej uroczystości nie będzie Mszy świętej o godz. 17.00 (a także różańca dla dzieci)

W piątek na godz. 19.15 zapraszam na spotkanie do plebanii Radę Parafialną oraz Ekonomiczną.

Prosimy dzieci o zabranie ze sobą i wypełnienie kolejnego już „Ziarna”, które jest wyłożone na klęczniku przy konfesjonale. Odpowiedzi z „Ziarna” z proszę przynieść za tydzień na Mszę święta.

Już dziś zapraszamy na modlitewne czuwanie pt „Wieczór Świętych”, który odbędzie się w naszym kościele 31 października o godz. 19.00. W programie wieczoru:  uroczyste wprowadzenie relikwii min. św. Jana Pawła II, Matki Teresy z Kalkuty, Faustyny Kowalskiej, ojca Pio, ks. Popiełuszki i Maksymiliana Kolbe. Podczas czuwanie oprawę muzyczna poprowadzi zespół Benedictus ze Skarszew.

Od wtorku w biurze parafialnym można składać listopadowe zdrowaśki za zmarłych oraz intencje na Msze święta zbiorową za zmarłych, którą odprawimy 2 listopada.

Read More