Ogłoszenia z 31.12.2023

NIEDZIELA  ŚWIĘTEJ RODZINY

1. W dzisiejszą niedzielę, obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to również ostatni dzień tego roku, dlatego po Mszy św. o godz. 10.30, będzie nabożeństwo dziękczynienia i przebłagania na zakończenie starego roku, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Za udział w nim, można uzyskać odpust zupełny.
  2. W poniedziałek jest Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w naszej świątyni będą o godz. 9.00 i 11.00
  3. W środę obchodzimy wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
  1. W tym tygodniu przypada również:
  • I czwartek miesiąca – O godz.16.30 modlitwa Wspólnoty Ojca Pio.
  • I piątek miesiąca – Spowiedź od godz. 16.30

Chorych odwiedzę w piątek, od godz. 10.00

• I niedziela miesiąca – Po Mszy św. o godz. 8,30 nabożeństwo Róż Różańcowych
  1. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. tego dnia będą o godz. 8.30 i 10.30. Na każdej z nich będzie poświęcenie kredy, którą będziemy mogli zabrać do domów.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. W Polsce, mimo, że święto to kończy okres Bożego Narodzenia, panuje zwyczaj śpiewania kolęd i zachowania szopek aż do 2 lutego tj. do święta Ofiarowania Pańskiego.