Ogłoszenia z 24.12.2023

IV NIEDZIELA  ADWENTU

1. Dzisiejsza, czwarta niedziela, kończy czas Adwentu. Już dzisiaj wieczorem, zasiądziemy do wspólnego stołu wigilijnego z najbliższymi. Niech będzie to czas pokoju i radości w naszych rodzinach. Odrzućmy wszelkie podziały, podzielmy się opłatkiem, zaśpiewajmy kolędę i cieszmy się z tego, że Pan jest wśród nas.
  2. Z całego serca dziękuję wszystkim osobom, którzy przygotowały żłóbek, choinki, wystrój świąteczny, nowe obrusy na ołtarz. Dzięki Wam nasza świątynia wygląda przepięknie.
  3. W Wigilię Narodzenia Pańskiego porządek Mszy św. jest następujący:

10.30 – Msza z IV Niedzieli Adwentu

22.00 – Msza wigilijna

24.00 – Pasterka

Tego dnia nie będzie Mszy o godz. 8.30!

1. Msze św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego będą o godz. 9.00 i 11.00. W II Święto Narodzenia Pańskiego o godz. 8.30 i 10.30
  1. W imieniu Fundacji Małych Stópek składam serdeczne podziękowanie za udział w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka”.
  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – św. Szczepana
  • W środę – św. Jana Ewangelisty
  • W czwartek – Świętych Młodzianków
  1. W przyszłą niedzielę, jest Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to ostatni dzień roku kalendarzowego. Nie zapomnijmy podziękować Bogu za miniony czas, prosząc Go o błogosławieństwo na cały Nowy Rok 2024
  1. Od 28 grudnia rozpoczyna się czas wizyt duszpasterskich, zwanych kolędami. Co niedzielę będę podawał plan na najbliższy tydzień. Jeśli cokolwiek, w wyniku wypadków losowych, ulegnie zmianie, będę o tym niezwłocznie informował. Od tego roku, nie trzeba składać zaproszeń, lecz będę starał się odwiedzić wszystkich parafian, którzy sobie tego życzą.