Ogłoszenia z 17.12.2023

III NIEDZIELA  ADWENTU

1. Dzisiejsza, trzecia niedziela Adwentu, nazywana jest niedzielą radości. Wynika to z tego, że Pan jest już blisko i oczekujemy z niecierpliwością Jego Narodzenia. Wprowadzajmy w naszych domach i rodzinach już teraz taką atmosferę, aby móc cieszyć się nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego.
  2. W zakrystii i biurze parafialnym, można nabyć opłatek wigilijny.
  3. Zapraszam serdecznie na ostatni tydzień naszych rorat. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Jeśli dotąd nie udało nam się przybyć, wykorzystajmy ten czas, aby przygotować nasze serca na Narodzenie Pana.
  4. Fundacja Małych Stópek zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka”. Środki czystości, pampersy można składać u Pani katechetki z naszej Szkoły Podstawowej albo w kościele lub na plebanii. Czas zbiórki do piątku 22 grudnia.
  5. W przyszłą IV Niedzielę Adwentu jest Wigilia Narodzenia Pańskiego.

Porządek Mszy św. jest następujący:

10.30 – Msza z IV Niedzieli Adwentu

22.00 – Msza wigilijna

24.00 – Pasterka

Nie będzie Mszy o godz. 8.30!

1. Msze św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego będą o godz. 9.00 i 11.00. W II Święto Narodzenia Pańskiego  o godz. 8.30 i 10.30.
  2. Za tydzień w niedzielę, zostanie podany plan kolęd. Będzie on umiejscowiony w całości zarówno przy gablotce jak i na naszej stronie parafialnej. Co niedzielę będę podawał plan na najbliższy tydzień. Jeśli cokolwiek w wyniku wypadków losowych ulegnie zmianie, będę o tym niezwłocznie informował. Od tego roku, nie trzeba składać zaproszeń, lecz będę starał się odwiedzić wszystkich parafian, którzy sobie tego życzą.