Ogłoszenia z 07.04.2024

NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiejsza II Niedziela Wielkanocy, jest jednocześnie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszam serdecznie tego dnia na godz. 15.00 na Koronkę w naszej świątyni.

1. Dzisiaj po Mszy św. jest diecezjalna zbiórka do puszek na cele charytatywne.

1. Bardzo proszę przynosić skarbonki wielkopostne, do których składaliśmy ofiary, do zakrystii.

1. W poniedziałek jest uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca.

1. We wtorek 9 kwietnia po Mszy św. zapraszam wszystkich członków obydwu Rad – Ekonomicznej i Duszpasterskiej na spotkanie w kościele o godz. 18.00.

1. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia, po Mszy Świętej o godz. 10.30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i I Spowiedzi Świętej na spotkanie liturgiczne.

1. Rozpoczęliśmy prace archeologiczne w naszej świątyni na środku kościoła. Są one konieczne, abyśmy mogli wymienić posadzkę. Będą one jednocześnie skarbnicą ciekawych informacji historycznych, dotyczących budowy naszego kościoła, który jak wiemy jest najstarszą drewnianą świątynią na Pomorzu.

1. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele gospodarczo inwestycyjne. Za składane ofiary, z serca Bóg zapłać.

1. Zwracam się z uprzejmą prośbą o segregację śmieci na cmentarzu!!Do pojemników bio wrzucamy tylko rośliny, ale bez doniczek. Do dużego kontenera tylko śmieci szklane i plastikowe bez roślin!

1. Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Gabriel Adahs zamieszkały w Stare Polaszki