INFORMACJA RADY PARAFIALNEJ

Od dzisiaj, z inicjatywy Rady Parafialnej, do naszego kościoła powróciła skarbonka, do której każdy kto odczuwa taką potrzebę i ma taką możliwość, może wrzucić swoją dobrowolną ofiarę na bieżące utrzymanie kościoła i planowane inwestycje.

Dodatkowo Rada Parafialna informuje, że swoje dobrowolne ofiary można wpłacać również na konto bakowe parafii (dane poniżej).

Ta forma wsparcia jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców naszej parafii, którzy pytania w jakiej formie można wesprzeć naszą parafię kierowali do Księdza Proboszcza oraz poszczególnych Członków Rady Parafialnej

Bardzo dziękujemy również wszystkim którzy do tej pory wsparli naszą parafię swoją ofiarą zarówno finansową jak i materialną. W obecnym czasie przejawy takiej życzliwości są bardzo cenne i pozwalają na normalne funkcjonowanie parafii.

Dane do przelewu bankowego:

Parafia pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
ul. Spacerowa 2, Szczodrowo
83-250 Skarszewy
NR KONTA:93 8340 0001 0124 3020 2000 0001

Warto dodać, że ofiary wpłacone w formie przelewu bankowego można będzie w przyszłym roku odliczyć od podatku dochodowego przy rozliczeniu się za rok 2020 na formularzach PIT-36, PIT-37.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.