PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA ROK 2019/2020

Od piątku 27 grudnia 2019r. rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Serdecznie zachęcam i zapraszam wzorem ubiegłego roku, aby dzień kolędy uczynić świętem w gronie rodzinnym. Zaproście proszę jeśli to możliwe na kolędę Waszych bliskich: dzieci, wnuki, rodzeństwo, którzy na co dzień już nie mieszkają w Waszym domu rodzinnym. W dzień kolędy zapraszam również na Msze świętą wszystkich, którzy tego dnia będą przyjmować Boże błogosławieństwo w swoim domu.

Ofiary kolędowe przeznaczymy na kolejne prace konserwatorskie w naszym kościele. Ofiary składamy nie podczas kolędy, tak jak to miało miejsce dotychczas, a do skarbony w kościele w okresie kolęd tj. od 27 grudnia 2019r. do 12 stycznia 2020r.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.