Ogłoszenia z 16.06.2024

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

11 NIEDZIELA  ZWYKŁA

Rok B, 2024

  1. Rozpoczęliśmy wymianę posadzki w naszej świątyni. Remont potrwa do końca października. W związku z tym, kościół będzie zamknięty dla celów liturgicznych i osób zwiedzających. Natomiast Msze św. będą się odbywać w budynku gospodarczym, przystosowanym do celów liturgicznych.

  1. Składam najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich Parafian, na czele z Sołtysami Szczodrowa i Nowego Wieca wraz z szafarzem Karolem, za bardzo sprawne przeniesienie wyposażenia naszego kościoła do budynku gospodarczego.  Wielkie Bóg zapłać panom: Jerzemu, Bartłomiejowi, Józefowi, Adamowi, Ryszardowi Mateuszowi i innym, dzięki którym, został wyremontowany i przygotowany budynek gospodarczy do celów liturgicznych.

  1. Zapraszam serdecznie w piątek o godz. 7.45 na Mszę św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego.

  1. W tym tygodniu rozpoczynają się wakacje. Wszystkim nauczycielom wraz z uczniami życzę miłego wypoczynku. Gdziekolwiek będziemy, pamiętajmy o bezpieczeństwie! W swoich planach wakacyjnych nie zapominajmy o obowiązku niedzielnej Mszy świętej i modlitwie!

  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii:
  • W Szczodrowie od wtorku do soboty o godz 16.30

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We poniedziałek – wspomnienie św Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • W piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika