Ogłoszenia z 02.06.2024

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

IX NIEDZIELA  ZWYKŁA

Rok B, 2024

 1. Składam Najserdeczniejsze podziękowania za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać, za wykonanie przepięknych i zachwycających ołtarzów, przystrojenie drogi procesyjnej oraz otoczenia kościoła pięknymi brzózkami. Podziękowania dla pani katechetki Anny oraz dzieci sypiących kwiatki i niosących różaniec. Bóg zapłać niosącym figurkę Matki Bożej i feretrony. Podziękowania dla służby liturgicznej ołtarza, szafarza Karola i organistki Michaliny. Dziękuję wszystkim parafianom za wspólną modlitwę.

 1. Rozpoczyna się miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, którego  uroczystość przypada na I piątek miesiąca. Tego dnia spowiedź będzie od godz. 16.00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18.15. Jest to również światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii:
 • W Szczodrowie od wtorku do soboty o godz 16.30 w kościele

 1. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjno gospodarcze. Za składane ofiary z serca Bóg zapłać.

 1. W ciągu najbliższych dni rozpocznie się wymiana posadzki w naszej świątyni, która potrwa przez parę miesięcy. O konkretnych terminach i planach 1z tym związanych, poinformujemy w najbliższym czasie, gdy tylko poznamy szczegóły.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • W poniedziałek – wspomnienie św Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników z Ugandy
 • W środę – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
 • W I czwartek miesiąca – dzień modlitw o nowe powołania kapłańskie
 • W piątek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
 • W Sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 1. Zapowiedzi przedślubne:

Wojciech Kleinschmidt zamieszkały w Szczodrowie

Adrianna Trepkowska zamieszkała w Szczodrowie