Ogłoszenia z 05.05.2024

6 NIEDZIELA  WIELKANOCY

1. Dzisiejsza VI Niedziela Wielkanocy rozpoczyna dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Prośmy Pana w modlitwie, aby obdarzył naszych rolników, ogrodników i sadowników obfitością Swego błogosławieństwa.

1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii:
  • W Nowym Wiecu codziennie o godz. 18.30 przy krzyżu

1. W sobotę 11 maja w Nowym Wiecu, obchodzimy XVI Rocznicę Beatyfikacji Bł. Siostry Marty Wieckiej pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

Plan uroczystości:

Godz. 11.45 – Powitanie pielgrzymów

Godz. 12.15 – Koncert w wykonaniu Pana Michała Olejnika oraz Chóru Pasjonata z Tczewa

Godz. 13.00Msza Święta pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny

Godz. 14.00 – Poczęstunek

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się I Komunia Święta dzieci z naszej parafii. Bardzo proszę, aby na tę Uroczystość pozostawić kościół tylko do dyspozycji rodzin i przybyłych gości! Pozostałych parafian zapraszam na Mszę św. niedzielną: w sobotę 11 maja na godz. 17.00 oraz w niedzielę 12 maja o godz. 8.30.

1. Pierwsza Spowiedź Święta dla dzieci pierwszokomunijnych będzie w piątek o godz. 18.00

1. W tym tygodniu przypada:
  • W poniedziałek – święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
  • W środę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  1. Zapraszam młodzież na wyjazd do Lednicy 1 czerwca. Jest to ogólnopolskie spotkanie ludzi młodych. Szczegóły wyjazdu w zakrystii.